Turkish Dobrevics | Nina Dobrev Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Nina Dobrev Fan Sitesi 2011©

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rupert Grint Kapşonluyla Gizleniyor

YazarMesaj
isilovato
Admin
Admin
isilovato

Kadın Mesaj Sayısı : 279
Vampir Puanı : 756
İsim : Işıl

Dobreva Cüzdan
Rep Puanım:
Rupert Grint Kapşonluyla Gizleniyor 28i1cnc5000/5000Rupert Grint Kapşonluyla Gizleniyor Emptybarbleue  (5000/5000)
Uyarı Uyarı: 0

Rupert Grint Kapşonluyla Gizleniyor Empty
MesajKonu: Rupert Grint Kapşonluyla Gizleniyor   Rupert Grint Kapşonluyla Gizleniyor EmptyÇarş. Ağus. 24, 2011 11:47 am

Rupert Grint Kapşonluyla Gizleniyor EuDzq

Rupert Grint, İngiltere'de yapılan V Festivali'nde gezerken kapşonluyla gizli kalmaya çalışıyor. 22 yaşındaki oyuncu (24 Ağustos'ta 23) müzik festivalinde Harry Potter'dan sonra eski hayatına dönüşü hakkındaki düşüncelerini anlattı:

Alışmak biraz zamanımı alacak. Aslında bu benim için bir nevi şok gibi. Herşey bir anda bitti gibi göründü ama şimdi son film vizyonda. Benim için bir tür kapanış ve ilerleyeceğim için çok mutluyum. Bu mezun olmak gibi. Çok şey öğrendik. İkizlerle çok vakit geçirdim. Bu oldukça benzersiz deneyimi beraber yaşadık. Her zaman onlarla iletişimde olacağım.
https://ninadobrev.hareketforum.net

Rupert Grint Kapşonluyla Gizleniyor
1 sayfadaki 1 sayfası